Pietreha - centrum osteopatii i fizjoterapii to nowoczesna klinika mieszcząca się w centrum Gdyni.

Oferujemy kompleksową pomoc w rehabilitacji narządu ruchu, dysfunkcjach rozwojowych dzieci i niemowląt, treningu medycznym oraz różnych dolegliwościach psychofizycznych.

Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku: od niemowląt po seniorów. Zapewniamy najwyższej jakości usługi w dojściu do sprawności i pełni sił po wszelkiego rodzaju kontuzjach, urazach sportowych, ortopedycznych, po przebytych operacjach oraz przy zespołach neurologicznych i bólowych. Zapewniamy wszechstronną opiekę kobietom w ciąży, sportowcom oraz dzieciom. Oferujemy również wsparcie wszystkim, którzy cenią sobie dobre samopoczucie, aktywny styl życia oraz zachowanie tężyzny fizycznej. Nasz zespół dzięki bogatemu doświadczeniu dopasuje odpowiednią terapię stosownie do wieku i indywidualnych potrzeb pacjenta.

Centrum Pietreha to 250m² użytkowych, na których do Państwa dyspozycji oddajemy pięć gabinetów, dużą, dobrze wyposażoną salę treningową do rehabilitacji ruchowej i treningu personalnego, a także szatnie damską i męską wraz z prysznicami.

Nasi terapeuci posiadają ukończone specjalistyczne kierunki medyczne oraz długoletnie doświadczenie zawodowe. Stale się doszkalają, aby pomóc naszym klientom szybko i efektywnie pozbyć się bólu oraz rozwijać ich indywidualne możliwości fizyczne. Z zamiłowania do zdrowia i pogłębiania wiedzy wykształcił się u nas wyjątkowy team profesjonalistów, dzięki którym każdy będzie dobrze zaopiekowany w naszej placówce.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług osteopatycznych i fizjoterapeutycznych. Kierując się na co dzień mottem Twoje zdrowie to nasza pasja, dołożymy wszelkich starań do skutecznego powrotu do zdrowia naszych pacjentów.

Gabinet
Gabinet
Gabinet
Gabinet
Gabinet