Robert Jaworski

magister fizjoterapii, terapeuta manualny metodą strukturalną KineSport, student osteopatii


Jestem magistrem fizjoterapii po Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją przygodę z osteopatią rozpocząłem na Osteopathie Schule Deutschland w Niemczech. Pragnąc współpracować z najlepszymi osteopatami w Polsce, postanowiłem kontynuować naukę na czteroletniej Akademii Osteopatii, gdzie już niedługo uzyskam międzynarodowy tytuł D.O., czyli Dyplomowanego Osteopaty.

Moje dwunastoletnie doświadczenie zawodowe zbierałem w wielu instytucjach zdrowia w Polsce oraz we Francji. Swoją pracę opieram na wnikliwym wywiadzie oraz diagnostyce wszelkich problemów znajdujących się w ciele, a następnie precyzyjnie dobieram techniki oraz sposób leczenia tak, aby stworzyć zintegrowany program terapeutyczny dla każdego pacjenta.

Prowadzę terapię dzieci oraz kobiet w ciąży. Moją pasją jest fizjoterapia sportowa. Od pięciu lat pracuję z tancerzami klasycznymi Opery Bałtyckiej pomagając im w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia oraz doskonałej mobilności ciała. Nieustanie rozwijam się, aby zwiększać jakość i skuteczność prowadzonych przeze mnie usług.


wróc do strony głównej